fbpx

Kursuspriser

medlem møde

Velkommen i klubben, nye medlem

Campbell.dk Skolen giver din virksomhed adgang til kursusmateriale til medarbejdere, så de står stærkest muligt i deres privat- og arbejdsliv. På den måde hjælper du til, at dine medarbejdere trives, har færre sygedage og er mere effektive på arbejdspladsen.

Jeg har lavet det som en medlemsklub med forskellige fordele for hver enkelt medlem.

 

Se indhold herunder og tjek gerne siden med de typiske spørgsmål/svar

 

indhold for medlem

 

 

Uddybning af indhold

 

Introforedrag

Få et foredrag der både skaber glæde og gejst samtidig med, at I får konkrete redskaber til bedre arbejdslyst og intro til hele forløbet i Campbell.dk Skolen.

 

Læringsplatformen

Intuitiv opbygning med faglig evidens og redskaber, der kan bruges både i det private som på arbejde for at sikre optimal fremgang i processen mod endnu større arbejdsglæde.

 

Kursusemner

Se gerne de forskellige kurser præsenteret i rullemenuen under denne side.

 

Online workshop

I får 2-4 online workshops om året an på, hvad der giver bedst mening for jer. Disse laves i samarbejde med nogle af mine samarbejdspartnere; coach og erhvervspsykolog. De kan derudover tilbyde online en til en samtaler, medarbejderne kan booke efter behov. Dog kun 2 dage om måneden hos hver i første omgang. Der kan i begrænset omfang tilkøbes fysiske workshops.

 

Ledelseskursus

I får løbende adgang til mere og mere materiale. Bl.a. et helt kursus for ledere. Her bruger jeg mine 20+ års erfaring som arbejdsleder.

 

 

Dine onlinekurser gjorde mig helt afslappet – dem vil jeg bruge igen og igen

Janni Altmann, Special Minds-medarbejder

 

 

Prisen kommer an på størrelse af jeres virksomhed. Derfor er der disse tre niveauer:

pris for medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

Køb straks adgang lige her

 

 

Pænt og overskueligt, det er dejligt at kunne tage det een ting ad gangen og bearbejde det

Cecilie Lützhøft – ny på arbejdsmarkedet i et STU lærlingeforløb

 

Læs evt. her om udbytte, andre har fået. 

 

 

medlemmer afprøver kurser

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt mig i dag og styrk medarbejdertrivsel endnu bedre allerede fra næste uge.

 

 

Scroll to Top